Miior to innowacyjna polska firma
produkująca lustra wysuwne dla Waszego komfortu.

Miior to polski producent luster, którego produkty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa aby mogły być bezproblemowo instalowane w łazienkach. Ich montaż jest wręcz prostszy niż tradycyjnych luster z oświetleniem.

Używamy własnych, patentowych rozwiązań. Od niemal dekady wciąż udoskonalamy nasz autorski pomysł aby Wam było po prostu wygodniej żyć. Wszystko, co masz do zrobienia przed lustrem może być jeszcze przyjemniejsze. Nasz nowatorski mechanizm wysuwny pozwala Ci mieć Twoje lustro tak blisko twarzy, jak to potrzebne. Oświetlenie LED zintegrowano z taflą lustra, a uruchamia się, automatycznie i bezgłośnie, kiedy pociągniemy lustro ku sobie. Pełne wsunięcie ponownie wyłącza światło. Prosto i całkowicie intuicyjnie. Dodatkowo, bliskość światła poprawia komfort pracy. Nic się nie ukryje. Ponadto wygodna, wyprostowana sylwetka pozwala wykonać makijaż czy ogolić się szybciej i dokładniej, w pełnym komforcie. Warto spróbować.

Nasze lustra otrzymały wiele międzynarodowych, prestiżowych nagród za swój design, funkcjonalność i nowoczesność. Zostały też zainstalowane w jednym z najbardziej prestiżowych nowych hoteli na świecie, Morpheus w Macao, zaprojektowanym przez Zaha Hadid Architects. Różnorodność form, wielość kolorów i zastosowanych materiałów pozwala wybrać model do niemal każdej łazienki czy kącika kosmetycznego, tak w domu jak w przestrzeni publicznej. Cieszymy się też z faktu, że nasze lustra ułatwiają codzienność starszym i mniej sprawnym. Są też uwielbiane przez „okularników”.
Ciągłe prace badawcze i nieustające starania zaowocowały nową generacją luster o jeszcze większych możliwościach wyposażenia i grubości całkowitej jedynie 3,5 cm. Efekt „wow” przy pierwszym kontakcie nie do przebicia. A niektóre przewidzieliśmy jako lustra do zabudowy, aby wręcz licowały z powierzchnią ściany, pozostając zupełnie neutralnymi w kwestii designu. Wszystkie pracują bezgłośnie i bezawaryjnie. Umożliwiamy dobranie najbardziej odpowiedniej dla klienta barwy oświetlenia, a niektóre modele można dodatkowo wyposażyć w matę grzewczą, zapobiegającą parowaniu w wilgotnym pomieszczeniu. Wszystkie produkowane są w Polsce z materiałów najwyższej jakości przez naszą wysoko wykwalifikowaną załogę. 

Nasza strona internetowa pomaga w samodzielnej konfiguracji większości modeli. Łatwo też odnaleźć Wasz najbliższy salon partnerski, których gęsta sieć pokrywa niemal cały kraj. A nasi konsultanci sprawnie i z uśmiechem doradzą przy wyborze najodpowiedniejszego modelu. Serdecznie zapraszamy do świata Miior!